חיפוש

טיפים לעיצוב חדר עבודה בבית.

היום יותר מתמיד כולנו צריכים חדר עבודה בבית !!! מצרפת רעיונות וטיפים שווים לעיצוב החדר. כל מי שישתף את הפוסט היום ! יקבל יעוץ וירטואלי חינם!!! שילחו לי סרטון או תמונות של החדר ל whatsapp ואחזור אליכם בהקדם לשיחת יעוץ.!!!

כדי לעצב את החדר מבלי הכנס לשיפוץ, אלא רק בעזרת הום סטיילינג , צריך לענות על כמה שאלות: - למי מיועד החדר? - מהו העיסוק של המשתמש? - האם העובד מקבל קהל? - מה נחוץ למשתמש באותו חדר : שולחן עבודה? מחשב? פתרונות אחסון ספריה? ועוד. - איזה חדר בבית הכי מתאים לעבודה? - מהו הסגנון העיצובי הנדרש בהתאמה לאופי העיסוק שלכם: האם תרצו לשדר חמימות? אוירה עליזה? אוירה מרגיעה? וכדומה.

התשובות יחדדו את הצרכים שלכם ויובילו להחלטות בתחומים הבאים:

- בחירת והעמדת הריהוט: גודל השולחן והאם פונה לקיר או ממוקם כך שניתן להוסיף מקומות ישיבה ממול. אחסון בארון ו-או בספריה והאם יש צורך בכסאות נוספים או פינת יעוץ בלתי פורמלית. - בחירת פרטי הום סטיילינג כמו: צבעים, וילון, שטיח, תמונה וכדומה. - בחירת ריצוף מתאים. - תאורה נכונה לחלל.

--------הטיפים שלי--------- - שמירה על אחידות עיצובית בבית יוצרת הרמוניה ותחושה מזמינה. - בחירת חומרים טבעיים כמו ריצוף פרקט וצבעים בהירים תייצר אוירה חמה ונעימה ולא יעמיסו בחלל של חדר קטן. - כדאי לייצר מספר מוקדי אור: להאיר את שולחן העבודה ובנוסף שטיפת אור בתקרה בפס לד או פרופיל עם ספוטים לאורך קיר אחסון או טפט יצרו מראה דרמטי ומעניין וישברו את המראה הסטנדרטי . - מומלץ להדגיש את אחד הקירות בצבע טקסטורה או טפט מעניין. יש גם מדבקות השראה מדליקות שניתן להתאימן לאווירה ולמיתוג שתרצו לשדר. מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה.


0 צפיות

יצירת קשר

ספרו לי על הפרוייקט שלכם

מלאו את הטופס ואשמח לחזור אליכם

בנוסף, תוכלו ליצור קשר איתי גם בעזרת:

טלפון: 072-3977157

מייל: shlomitdaube@gmail.com