חיפוש

תוכנית 6 השלבים לעיצוב ושיפוץ הבית.
"שיפוץ" היא מילה מאיימת עבור רבים מאתנו. אנו יודעים איך זה יתחיל אך לא כיצד זה יגמר. הסיבה העיקרית לכך היא המשתנים הרבים המשפיעים על העלויות. דבר זה גורם לרבים מאתנו לחששות מרובים ולחוסר בטחון.

כדי לבצע שיפוץ בצורה נכונה אני מחלקת את השיפוץ ל6 שלבים:

1. הרשימה

2. להריח את השוק

3. בחירת הסגנון העיצובי שלכם

4. בחירת הקבלן

5. נגרות

6. הום סטיילינג - הלבשת הבית


שלב ראשון - הרשימה!

אני ממליצה להכין רשימת מכולת במטרה לממש את הפנטזיות והחלומות שלכם. ברשימה תפרטו מה אתם רוצים לשנות או לחדש בכל אזור בבית.

למשל החלפת מטבח, החלפת גופי תאורה, הריסת קירות, החלפת דלתות פנים, החלפת חדרי רחצה, צביעת הבית ועוד. ככל שהרשימה יותר מדויקת כך נוכל לדייק את בדיקת העליות של החומרים ושל המבצעים ולתאם את לוחות הזמנים כך שיהיו הקצרים ביותר במסגרת המגבלות.


שלב שני - להריח את השוק!

עולם העיצוב מאד מגוון, יש מבחר גדול של ספקים ושל חומרים לכן כדאי לראות מה חדש בעולם העיצוב במגזינים ובאינטרנט. באפליקציה כמו Pinterest תוכלו להתרשם מהמון רעיונות ולברר לאיזה סגנון עיצובי אתם מתחברים, זה יעזור לכם להתמקד ולדייק את הרעיונות שלכם. בנוסף, צאו ליום כיף במרכזי עיצוב , שם אפשר למצוא במקובץ מבחר גדול של חומרים וספקים ולקבל הצעות מחיר ראשוניות. כדאי לדעת שיש חברות שילוו אתכם באופן אישי אם תתאמו פגישה מראש. זה לא כרוך בעלות, ובעזרת מומחה בתחומו תקבלו גם רעיונות חדשים וגם תמחור מדויק.


שלב שלישי - בחירת הסגנון העיצובי שלכם

יש כמה סגנונות עיקריים המקובלים בארץ, והם:

סגנון מודרני