top of page

לקוחות ממליצים

רכשנו בית בן 30 שנה, בית חשוך, צפוף ודחוס ברחוב הכרמל שדרש שיפוץ מסיבי. נענית לאתגר זה ברצון ועם שלומית דאובה קיבלתי תחושה של שותפה אמיתית לרצון ולדרך. הדרישות שלנו אשר הוצגו לשלומית דאובה היו להפוך את הבית לבית מודרני, מרווח, מאוורר, אולם לא הייטקיסטי, לא היו פשוטות. השילוב של בעל בית שיודע מה הוא רוצה, עם מעצבת בעלת ראש פתוח, בעלת יכולת לראות את העתיד, לבוא ולתכנן כל נישה ונישה יצר פלאים. יזמת וזרמת עימנו לאורך כל הדרך וענית לאתגרים קשים שכללו הורדת עמוד תומך מרכזי ויצירת חלל מגורים מרווח יותר, חדר השינה שלנו מושלם והינו מהטובים שיש, הקפדת למנוע חריגות תקציביות, אולם היית פתוחה לרעיונות לא שגרתיים. נתברכנו בהיכרותנו אותך, ביתנו הפך לפנינת חמד, בדיוק לטעמנו והינו מוקד התפעלות מצד כל חברינו ומכרינו"

 

שרון ומאיר רוטנברג

לשלומית היקרה שלום רב, בימים אלה מלאה שנה לכניסתנו לדירתנו בגבעת שמואל ואנו רוצים להודות לך, על חלקך המשמעותי בעיצוב ושיפוץ הדירה. לאחר שקיבלנו עליך המלצה והתרשמנו מאישיותך ומהמקצועיות שלך, התחלנו את עבודות השיפוץ באופן רגוע ובוטח.

ליווית אותנו לאורך כל הדרך, משלב הגשת התכניות, בחירת הקבלן המשפץ, רכישת חמרי הגלם והאביזרים ועד הריהוט והמנורות. פיקחת וניתבת את העבודה והובלת אותנו במבוכי השיפוץ ביד בוטחת ומוקפדת עד לסיומה המוצלח. הצעת עיצובים עכשוויים, אך היית גם קשובה לצרכים ולציפיות שלנו גם אם היו עיכובים והפתעות בדרך, תגובתך הייתה תמיד מרגיעה ועניינית ומצאת פתרון יצירתי לכל אבן נגף ומכשול.

שליטתך בכל חמרי הבניה המצויים בשוק, הדיוק במידות ובתכנון ,טעמך,רעיונותייך והתלהבותך גיבשו בנו את ההרגשה, כי בלעדייך כל זה לא היה קורה. לעיתים לא היה לך קל איתנו ולא תמיד יכולנו לקבל את אשר הצעת, אך תגובתך הייתה תמיד אמפאטית ומבינה.לכן לא פלא הוא, שנשאר לנו טעם טוב ותחושת ידידות כלפייך, מכל התקופה, למרות המתח הנלווה, כשמדובר בהשקעת משאבים לא קטנה.

אנו מאחלים לך המשך הצלחה ונשמח תמיד להמליץ למכרינו על עבודתך.

 

אתי וירח בנד

לפני כשנתיים שהזדקקנו רעייתי ואני למעצבת פנים, פניתי לגב' שלומית דאובה, וזאת בעקבות המלצות חמות שקיבלנו מחבר משותף.

קבענו עם שלומית פגישת היכרות – ומיד התרשמנו ממקצועיותה ומאישיותה. פגשנו מעצבת פנים מקצועית, יצירתית ומבינה עניין בכל הנוגע לעיצוב מרחבים. בעקבות אותה פגישה הזמנו ממנה תוכנית לעיצוב דירתנו החדשה בגבעת שמואל. שלומית הקשיבה לבקשותינו ולצרכים שלנו, וע"פ זה הגישה לנו תוכנית עיצוב בהתאם לתקציב שעמד לרשותנו ולצרכים השונים בבית.

לאחר כחצי שנה החלטנו, שותפי ואנוכי, לשפץ את המשרד בו נמצאנו (בשטח של כ- 200 מ"ר). מכיוון שהייתי מרוצה מאוד מעבודתה של שלומית בביתי, ולאור תוצאות שיפוץ ביתי, המלצתי על הגב' דאובה לשותפי. נפגשנו עמה, התרשמנו מהרעיונות שהעלתה ומהתוכניות שהציעה, ולא התאכזבנו.

גם בשיפוץ המסיבי של המשרד זכינו לעבוד עם מעצבת פנים מקצועית, יצירתית, פרקטית ומבינה. שלומית עיצבה את המשרד על כל חדריו, לובי כניסה חדר ישיבות ומשרדים בגדלים שונים. במהלך העבודה עם ותרמה לנו רבות, ולא פחות חשוב היתה נעימה. שלומית, ניכר ניסיונה העשיר וכישוריה הרבים. העבודה המשותפת עימה הייתה טובה, יעילה, חסכה לנו זמן.

התוצאה הסופית הן בביתי והן במשרד הינה לשביעות רצוננו המלאה, ולפי טעמנו. אני ממליץ בחום לכל מי שזקוק לשירותים של מעצבת פנים, לקבוע פגישת הכרות עם שלומית ולהנות מרעיונותיה ומשרותיה המקצועיים.

 

נועם ברם

Volunteer Application Form

Give us a hand & start making a difference

כשחיפשתי מעצב או מעצבת, רציתי שיעזרו לי לתכנן את ביתי לפי צרכי ורצונותיי, בדרך הטובה ביותר והנוחה ביותר.
השירות שלך כמעצבת נתן לי רעיונות והצעות שבלעדיך לא הייתי מצליחה להגיע אליהן .

הסיבה שבחרתי בך – התרשמתי שהינך נעימה עם סבלנות-וצדקתי! את משופעת באורך רוח.

העדפתי אותך על פני מעצב שנפגשתי איתו, משום שחשבתי שכאישה יהיה לי יותר נוח ונעים איתך. הייתי מרוצה מהיחס שלך אלי.
מההקשבה לרצונותיי ומאווי וההליכה לקראת הגשמתן, מהנכונות שלך להיפגש שוב ושוב לפגישות קצרות ולא מתישות מידי עבורי, על כך תבורכי .

בהצלחה עם לקוחות נוספים, מאחלת שתהיה לך פרנסה בשפעה, והרבה סיפוק מן העבודה
 

מינה גרף

לפני כחודש וחצי סיימנו בניה ושיפוץ של בית שאותו רכשנו לפני כ-25 שנה.

מאז ועד היום לא נעשה שום שיפוץ או בניה בבית והוא נזקק לשינוי עומק רציני.

אנחנו חייבים לציין שכבר מן הפגישה הראשונה עם שלומית נוצר ה"טאץ' ", כיון ששלומית קראה מיד את מחשבותינו וידעה להפוך את החלום שלנו למציאות אמתית.

שלומית נכנסת לפרטים הקטנים ביותר תוך מציאת פתרונות יצירתיים לכל בקשה או משאלה שלנו שלא תמיד מסתדרת עם המציאות בשטח.

שלומית פתחה בפנינו אופקים חדשים ונחשפנו לאפשרויות שלא היינו מעלים על  דעתנו במצב הנתון והאפשרי של דירתנו.

שלומית תמיד ענתה במהירות וביעילות על כל שאלותינו ואפילו בדברים הקטנים ביותר.שלומית צעדה אתנו צעד אחרי צעד בכל שלב של הדירה החל מן היסודות ועד עיצוב תכולת הפנים תוך כדי הסתובבות ושיטוט בכל החנויות שמתאימות לעיצוב שבו בחרנו מבלי לוותר על אף פרט ופריט ולו השולי ביותר.

הידע ומקצועיות שהפגינה לכל אורך הדרך היו לנו לעזר רב ,האחריות והאכפתיות בכל שלב ושלב הם דברים שאינם מובנים מאליהם ולכן השילוב הנדיר הזה בין מקצועיות אחריות יעילות וזריזות השרו עלינו אוירה נוחה ובטוחה והתוצאות היפות ומדהימות של דירתנו מדברות בעד עצמן בעיני כל מי שנכנס לדירה ורואה מה היה בעבר וכיצד הבית נבנה ועוצב מחדש.

 

אנחנו מאחלים לך שתמשיכי ללוות הרבה פרויקטים של עיצוב ותמיד נשמח להראות לכל מי שליבו חפץ את העבודה היפה ומדהימה שעשית בדירתנו.

 

חגי ויעל קלמנוביץ

לפני כחצי שנה הכרנו אותך וזאת לאחר המלצות חמות שקבלת מכמה משכנינו, להם עצבת את הבית. כולם פרגנו, שבחו וספרו עד כמה נהנו לעבוד במחיצתך.

זו הסיבה שכאשר הגעת לביתנו לראשונה, לא בדקנו, לא היססנו והלכנו אחרייך מתוך אמון. אז אותו יום, הפכת לבת בית אצלנו. החיוך שלא סר מפניך, החיבוק והמילה הטובה אפיינו את הליך העבודה אתך מהרגע הראשון. תמיד הקשבת לנו ותפקדת כפסיכולוגית לא פחות ממעצבת.. שכן, טבעי הוא הדבר שבתהליך כה קשה ומורכב, נתקלים בקשיים ותסכולים. 

הזמינות שלך הייתה מקסימלית. ענית לנו בכל שעות היום והלילה ואף פעם לא שידרת שאנחנו מגזימים או מפריעים לך. היית אמפטית ותומכת לכל אורך הדרך.

הבית שלנו הפך את עורו. מבית מיושן ולא אטרקטיבי הפך לדירה יפהפייה שתענוג להיכנס אליה. כל מי שנכנס אלינו, מתפעל מהתוצאה.

המלצת לנו על בעלי מקצוע איכותיים מהשורה הראשונה, דבר שהקל מאוד על הליך השיפוץ.

אנו מודים לך ומאחלים לך הצלחה בהמשך,

 

רחל ושלום רקובסקי

bottom of page